Prelegenci.
Andrzej Kulak
adwokat
Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, gdzie ukończył prawo na Wydziale Prawa i Administracji oraz stosunki międzynarodowe na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa. Od 2011 roku współpracuje z wiodącymi poznańskimi kancelariami. W praktyce zawodowej zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego oraz gospodarczego, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów prawnych dotyczących nieruchomości oraz procesu budowlanego.
Katarzyna Mateja
Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego
Mgr inż. Katarzyna Mateja, Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Piekarach Śląskich. Ukończyła studia w specjalności Inżyniera Procesów Budowlanych – Technologie i Zarządzanie w Budownictwie w stopniu magistra na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Od 2005 roku związana zawodowo ze śląskimi organami Nadzoru Budowlanego.
Agnieszka Żelazna
radca prawny
Zawodowo zajmuje się obsługą prawną wspólnot mieszkaniowych. Szczególną uwagę poświęciła specjalizacji z zakresu rynku nieruchomości, gospodarki nieruchomościami, zagospodarowania przestrzennego, prawa budowlanego i problematyki wspólnot oraz spółdzielni mieszkaniowych. Autorka licznych publikacji na łamach poczytnych miesięczników„Nieruchomości C.H. Beck”, "Administrator i Menadżer Nieruchomości", "Mieszkanie i Wspólnota. Poradnik Właścicieli i Zarządców" i "Nowa Currenda. Miesięcznik Komorników Sądowych" oraz ekspert w poradni internetowej Legalis Administracja.
Michał Substyk
licencjonowany zarządca nieruchomości
Licencjonowany zarządca nieruchomości (licencja Nr 7687 uzyskana w 2001 r.). Zarządzaniem nieruchomościami zajmuje się od połowy lat 90 ubiegłego stulecia. Swoje doświadczenie zawodowe budował zarządzając nieruchomościami spółdzielni mieszkaniowej, deweloperów, wspólnot i podmiotów gospodarczych. Posiada również długoletnią praktykę w prowadzeniu inwestycji budowlanych, nadzorując wszystkie etapy: przygotowanie, realizację, odbiór i oddanie do użytkowania.