Brak wyników
Prelegenci.
Andrzej Kulak
Adwokat
Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, gdzie ukończył prawo na Wydziale Prawa i Administracji oraz stosunki międzynarodowe na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa. Od 2011 roku współpracuje z wiodącymi poznańskimi kancelariami. W praktyce zawodowej zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego oraz gospodarczego, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów prawnych dotyczących nieruchomości oraz procesu budowlanego.
mgr inż. Katarzyna Mateja
Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Piekarach Śląskich
Ukończyła studia w specjalności Inżyniera Procesów Budowlanych – Technologie i Zarządzanie w Budownictwie w stopniu magistra na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Od 2005 roku związana zawodowo ze śląskimi organami Nadzoru Budowlanego.
Michał Substyk
Licencjonowany zarządca nieruchomości (licencja Nr 7687 uzyskana w 2001 r.)
Zarządzaniem nieruchomościami zajmuje się od połowy lat 90 ubiegłego stulecia. Swoje doświadczenie zawodowe budował zarządzając nieruchomościami spółdzielni mieszkaniowej, deweloperów, wspólnot i podmiotów gospodarczych. Posiada również długoletnią praktykę w prowadzeniu inwestycji budowlanych, nadzorując wszystkie etapy: przygotowanie, realizację, odbiór i oddanie do użytkowania.
Grzegorz Jędra
Doradca techniczny firmy Austrotherm
Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej. Z branżą budowlaną związany od prawie 20 lat. Od 10 lat pełni obowiązki doradcy technicznego w firmie Austrotherm. Prócz szeroko pojętego doradztwa technicznego prowadzi szkolenia dotyczące wyrobów do izolacji termicznej i ich zastosowania w budownictwie.Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej. Z branżą budowlaną związany od prawie 20 lat. Od 10 lat pełni obowiązki doradcy technicznego w firmie Austrotherm. Prócz szeroko pojętego doradztwa technicznego prowadzi szkolenia dotyczące wyrobów do izolacji termicznej i ich zastosowania w budownictwie.
Daniel Graczyk
Ekspert dźwigowy
 
Bartek Monczyński
Ekspert związany z branżą chemii budowlanej
Absolwent Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej. Od kilkunastu lat związany z branżą chemii budowlanej. Autor i współautor szeregu publikacji na temat hydroizolacji w budownictwie, renowacji zawilgoconych budynków oraz budownictwa ekologicznego.
Wojciech Napierała
Specjalista ds. Rozwoju Sieci Gazowych, GASPOL S.A
Od kilku lat pomaga klientom biznesowym i indywidualnym w doborze instalacji gazowych LPG do celów grzewczych i koordynuje proces inwestycyjny po stronie GASPOLU. Obecnie specjalizuje się we współpracy ze spółdzielniami, wspólnotami mieszkaniowymi, zarządcami nieruchomości i deweloperami, którzy budują nowe osiedla lub planują modernizację przestarzałych systemów grzewczych na terenach niezgazyfikowanych lub bez dostępu do ciepła systemowego. Tym podmiotom szczególnie rekomenduje instalacje wielolicznikowe, tzw. sieci gazowe LPG, które umożliwiają indywidualne rozliczenia na podstawie zdalnych odczytów gazomierza dla każdego lokalu. Ma również wieloletnie doświadczenie jako projektant instalacji gazowych.
Marcin Kosiński
Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju Weles
Związany z nowoczesnymi technologiami i rynkiem finansowym od ponad 20 lat. Współtwórca systemów informatycznych, w tym systemu, który otrzymał nagrodę za najlepszy system transakcyjny w Polsce przyznawany przez Gazetę bankową. Mentor i doradca sektora proptech, fintech i nowoczesnych technologii.
Sylwia Starostecka
Analityk Ryzyka Kredytowego w Funduszu Pożyczkowym DPIN S.A.
Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, ukończyła Europeistykę o specjalności „Sektor publiczny w Europie” na wydziale Nauk Społecznych. Aktualnie w trakcie studiów na kierunku Administrowanie Funduszami Unijnymi w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Od 2010 roku zawodowo związana z finansami. Obecnie zajmuje się oceną wniosków o pożyczki udzielane w ramach środków unijnych oraz krajowych.
Anna Frankowska
Kluczowy Kierownik, Sekcja Oferty Produktowej, Getin Noble Bank SA
 
Józef Augustynów
Manager ds. Rozwoju Produktów i Cyfryzacji, Fortum Power and Heat Polska
Karierę rozpoczął w 2001 roku we wrocławskim centrum rozwoju oprogramowania Siemens, integrując rozwiązania dla operatorów telekomunikacyjnych. Od 2003 roku odpowiadał za budowanie zespołów zajmujących się wytwarzaniem oprogramowania, a od 2007 roku za rozwój produktów w obszarze Business Support Systems. W Nokii Siemens Networks zarządzał portfelem produktów sprzedawanych do telekomów na całym świecie. W energetyce pracuje od 2017 roku, gdzie wykorzystuje szerokie doświadczenie zdobyte w branży ICT, w obszarach zarządzania produktem oraz rozwoju oprogramowania. W Fortum odpowiada za rozwój produktów wartości dodanej dla energetyki cieplnej. Jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej.